| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 197,0 kcal / 824,3 kJ |
| Białko | 12,9 g |
| Węglowodany | 21 g |
| Cukry proste | 3,9 g |
| Tłuszcz | 6,5 g |
| Tłuszcze nasycone | 1,9 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 1,3 g |
| Sód | N/A |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 197,0 kcal / 824,3 kJ |
| Białko | 12,9 g |
| Węglowodany | 21 g |
| Cukry proste | 3,9 g |
| Tłuszcz | 6,5 g |
| Tłuszcze nasycone | 1,9 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 1,3 g |
| Sód | N/A |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |