| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 306,0 kcal / 1 280,3 kJ |
| Białko | 4,4 g |
| Węglowodany | 30 g |
| Cukry proste | 27,0 g |
| Tłuszcz | 19,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 12,0 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 306,0 kcal / 1 280,3 kJ |
| Białko | 4,4 g |
| Węglowodany | 30 g |
| Cukry proste | 27,0 g |
| Tłuszcz | 19,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 12,0 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |