| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 175,0 kcal / 732,2 kJ |
| Białko | 2,7 g |
| Węglowodany | 22,4 g |
| Cukry proste | 20,9 g |
| Tłuszcz | 8,2 g |
| Tłuszcze nasycone | 6,4 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 175,0 kcal / 732,2 kJ |
| Białko | 2,7 g |
| Węglowodany | 22,4 g |
| Cukry proste | 20,9 g |
| Tłuszcz | 8,2 g |
| Tłuszcze nasycone | 6,4 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |