| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 433,0 kcal / 1 811,7 kJ |
| Białko | 10,0 g |
| Węglowodany | 62,5 g |
| Cukry proste | 2,5 g |
| Tłuszcz | 15,8 g |
| Tłuszcze nasycone | 7,5 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 3,3 g |
| Sód | 1,8 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 433,0 kcal / 1 811,7 kJ |
| Białko | 10,0 g |
| Węglowodany | 62,5 g |
| Cukry proste | 2,5 g |
| Tłuszcz | 15,8 g |
| Tłuszcze nasycone | 7,5 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 3,3 g |
| Sód | 1,8 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |