| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 354,0 kcal / 1 481,1 kJ |
| Białko | 4,5 g |
| Węglowodany | 69 g |
| Cukry proste | 44,0 g |
| Tłuszcz | 6,8 g |
| Tłuszcze nasycone | 3,3 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 2,3 g |
| Sód | 0,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 354,0 kcal / 1 481,1 kJ |
| Białko | 4,5 g |
| Węglowodany | 69 g |
| Cukry proste | 44,0 g |
| Tłuszcz | 6,8 g |
| Tłuszcze nasycone | 3,3 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 2,3 g |
| Sód | 0,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |