| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 689,0 kcal / 2 882,8 kJ |
| Białko | 0,0 g |
| Węglowodany | 7,5 g |
| Cukry proste | 2,7 g |
| Tłuszcz | 64,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 5,6 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 7,1 g |
| Sód | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 689,0 kcal / 2 882,8 kJ |
| Białko | 0,0 g |
| Węglowodany | 7,5 g |
| Cukry proste | 2,7 g |
| Tłuszcz | 64,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 5,6 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 7,1 g |
| Sód | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |