| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 576,0 kcal / 2 410,0 kJ |
| Białko | 9,8 g |
| Węglowodany | 32 g |
| Cukry proste | 28,0 g |
| Tłuszcz | 43,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 27,0 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 576,0 kcal / 2 410,0 kJ |
| Białko | 9,8 g |
| Węglowodany | 32 g |
| Cukry proste | 28,0 g |
| Tłuszcz | 43,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 27,0 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |