| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 504,0 kcal / 2 108,7 kJ |
| Białko | 7,0 g |
| Węglowodany | 56,5 g |
| Cukry proste | 53,3 g |
| Tłuszcz | 27,1 g |
| Tłuszcze nasycone | 13,7 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 504,0 kcal / 2 108,7 kJ |
| Białko | 7,0 g |
| Węglowodany | 56,5 g |
| Cukry proste | 53,3 g |
| Tłuszcz | 27,1 g |
| Tłuszcze nasycone | 13,7 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |