| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 448,0 kcal / 1 874,4 kJ |
| Białko | 5,0 g |
| Węglowodany | 54 g |
| Cukry proste | N/A |
| Tłuszcz | 23,0 g |
| Tłuszcze nasycone | N/A |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | N/A |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 448,0 kcal / 1 874,4 kJ |
| Białko | 5,0 g |
| Węglowodany | 54 g |
| Cukry proste | N/A |
| Tłuszcz | 23,0 g |
| Tłuszcze nasycone | N/A |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | N/A |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |