| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 98,0 kcal / 410,0 kJ |
| Białko | 2,2 g |
| Węglowodany | 8,7 g |
| Cukry proste | 4,5 g |
| Tłuszcz | 5,9 g |
| Tłuszcze nasycone | N/A |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 0,6 g |
| Sód | 0,3 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 98,0 kcal / 410,0 kJ |
| Białko | 2,2 g |
| Węglowodany | 8,7 g |
| Cukry proste | 4,5 g |
| Tłuszcz | 5,9 g |
| Tłuszcze nasycone | N/A |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 0,6 g |
| Sód | 0,3 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |