| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 377,0 kcal / 1 577,4 kJ |
| Białko | 8,4 g |
| Węglowodany | 82,6 g |
| Cukry proste | 1,6 g |
| Tłuszcz | 1,2 g |
| Tłuszcze nasycone | N/A |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 1,7 g |
| Sód | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 377,0 kcal / 1 577,4 kJ |
| Białko | 8,4 g |
| Węglowodany | 82,6 g |
| Cukry proste | 1,6 g |
| Tłuszcz | 1,2 g |
| Tłuszcze nasycone | N/A |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 1,7 g |
| Sód | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |