| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 369,0 kcal / 1 543,9 kJ |
| Białko | 32,0 g |
| Węglowodany | 37 g |
| Cukry proste | 3,4 g |
| Tłuszcz | 16,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 9,5 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 0,3 g |
| Sód | 0,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 369,0 kcal / 1 543,9 kJ |
| Białko | 32,0 g |
| Węglowodany | 37 g |
| Cukry proste | 3,4 g |
| Tłuszcz | 16,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 9,5 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 0,3 g |
| Sód | 0,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |