| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 515,0 kcal / 2 154,8 kJ |
| Białko | 5,2 g |
| Węglowodany | 58 g |
| Cukry proste | 56,0 g |
| Tłuszcz | 29,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 17,0 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 1,1 g |
| Sód | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 515,0 kcal / 2 154,8 kJ |
| Białko | 5,2 g |
| Węglowodany | 58 g |
| Cukry proste | 56,0 g |
| Tłuszcz | 29,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 17,0 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 1,1 g |
| Sód | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |