| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 118,0 kcal / 493,7 kJ |
| Białko | 3,0 g |
| Węglowodany | 22 g |
| Cukry proste | 8,5 g |
| Tłuszcz | 1,7 g |
| Tłuszcze nasycone | 0,8 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 1,1 g |
| Sód | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 118,0 kcal / 493,7 kJ |
| Białko | 3,0 g |
| Węglowodany | 22 g |
| Cukry proste | 8,5 g |
| Tłuszcz | 1,7 g |
| Tłuszcze nasycone | 0,8 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 1,1 g |
| Sód | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |