| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 157,0 kcal / 656,9 kJ |
| Białko | 2,7 g |
| Węglowodany | 12 g |
| Cukry proste | 9,5 g |
| Tłuszcz | 9,8 g |
| Tłuszcze nasycone | 0,7 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 4,4 g |
| Sód | 0,6 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 157,0 kcal / 656,9 kJ |
| Białko | 2,7 g |
| Węglowodany | 12 g |
| Cukry proste | 9,5 g |
| Tłuszcz | 9,8 g |
| Tłuszcze nasycone | 0,7 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 4,4 g |
| Sód | 0,6 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |