| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 703,0 kcal / 2 941,4 kJ |
| Białko | 1,1 g |
| Węglowodany | 3,6 g |
| Cukry proste | 3,4 g |
| Tłuszcz | 76,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 5,8 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | 0,3 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 703,0 kcal / 2 941,4 kJ |
| Białko | 1,1 g |
| Węglowodany | 3,6 g |
| Cukry proste | 3,4 g |
| Tłuszcz | 76,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 5,8 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | 0,3 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |