| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 169,0 kcal / 707,1 kJ |
| Białko | 7,8 g |
| Węglowodany | 2,6 g |
| Cukry proste | N/A |
| Tłuszcz | 14,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 4,7 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 1,8 g |
| Sód | 0,5 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 169,0 kcal / 707,1 kJ |
| Białko | 7,8 g |
| Węglowodany | 2,6 g |
| Cukry proste | N/A |
| Tłuszcz | 14,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 4,7 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 1,8 g |
| Sód | 0,5 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |