| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 570,0 kcal / 2 384,9 kJ |
| Białko | 6,0 g |
| Węglowodany | 49 g |
| Cukry proste | 47,0 g |
| Tłuszcz | 38,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 22,0 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 4,6 g |
| Sód | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 570,0 kcal / 2 384,9 kJ |
| Białko | 6,0 g |
| Węglowodany | 49 g |
| Cukry proste | 47,0 g |
| Tłuszcz | 38,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 22,0 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 4,6 g |
| Sód | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |