| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 416,0 kcal / 1 740,5 kJ |
| Białko | 4,7 g |
| Węglowodany | 67,2 g |
| Cukry proste | 64,6 g |
| Tłuszcz | 13,4 g |
| Tłuszcze nasycone | 8,1 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 3,2 g |
| Sód | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 416,0 kcal / 1 740,5 kJ |
| Białko | 4,7 g |
| Węglowodany | 67,2 g |
| Cukry proste | 64,6 g |
| Tłuszcz | 13,4 g |
| Tłuszcze nasycone | 8,1 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 3,2 g |
| Sód | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |