| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 535,0 kcal / 2 238,4 kJ |
| Białko | 6,7 g |
| Węglowodany | 56 g |
| Cukry proste | 43,0 g |
| Tłuszcz | 31,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 18,0 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 2,8 g |
| Sód | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 535,0 kcal / 2 238,4 kJ |
| Białko | 6,7 g |
| Węglowodany | 56 g |
| Cukry proste | 43,0 g |
| Tłuszcz | 31,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 18,0 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 2,8 g |
| Sód | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |