| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 439,0 kcal / 1 836,8 kJ |
| Białko | 4,5 g |
| Węglowodany | 62,1 g |
| Cukry proste | 59,5 g |
| Tłuszcz | 17,5 g |
| Tłuszcze nasycone | N/A |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 439,0 kcal / 1 836,8 kJ |
| Białko | 4,5 g |
| Węglowodany | 62,1 g |
| Cukry proste | 59,5 g |
| Tłuszcz | 17,5 g |
| Tłuszcze nasycone | N/A |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |