| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 200,0 kcal / 836,8 kJ |
| Białko | 5,4 g |
| Węglowodany | 30 g |
| Cukry proste | 0,5 g |
| Tłuszcz | 1,3 g |
| Tłuszcze nasycone | 0,2 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 7,5 g |
| Sód | 0,5 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 200,0 kcal / 836,8 kJ |
| Białko | 5,4 g |
| Węglowodany | 30 g |
| Cukry proste | 0,5 g |
| Tłuszcz | 1,3 g |
| Tłuszcze nasycone | 0,2 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 7,5 g |
| Sód | 0,5 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |