| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 286,0 kcal / 1 196,6 kJ |
| Białko | 6,1 g |
| Węglowodany | 40 g |
| Cukry proste | 4,2 g |
| Tłuszcz | 9,8 g |
| Tłuszcze nasycone | 1,3 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 6,5 g |
| Sód | 0,5 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 286,0 kcal / 1 196,6 kJ |
| Białko | 6,1 g |
| Węglowodany | 40 g |
| Cukry proste | 4,2 g |
| Tłuszcz | 9,8 g |
| Tłuszcze nasycone | 1,3 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 6,5 g |
| Sód | 0,5 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |