| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 348,0 kcal / 1 456,0 kJ |
| Białko | 17,0 g |
| Węglowodany | 74,7 g |
| Cukry proste | 69,0 g |
| Tłuszcz | 1,6 g |
| Tłuszcze nasycone | 0,3 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 14,1 g |
| Sód | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 348,0 kcal / 1 456,0 kJ |
| Białko | 17,0 g |
| Węglowodany | 74,7 g |
| Cukry proste | 69,0 g |
| Tłuszcz | 1,6 g |
| Tłuszcze nasycone | 0,3 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 14,1 g |
| Sód | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |