| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 431,0 kcal / 1 803,3 kJ |
| Białko | 7,4 g |
| Węglowodany | 64,5 g |
| Cukry proste | 31,8 g |
| Tłuszcz | 14,4 g |
| Tłuszcze nasycone | 7,6 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 7,0 g |
| Sód | 0,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 431,0 kcal / 1 803,3 kJ |
| Białko | 7,4 g |
| Węglowodany | 64,5 g |
| Cukry proste | 31,8 g |
| Tłuszcz | 14,4 g |
| Tłuszcze nasycone | 7,6 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 7,0 g |
| Sód | 0,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |