| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 453,0 kcal / 1 895,4 kJ |
| Białko | 9,9 g |
| Węglowodany | 63 g |
| Cukry proste | 35,0 g |
| Tłuszcz | 17,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 4,6 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 3,7 g |
| Sód | 0,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 453,0 kcal / 1 895,4 kJ |
| Białko | 9,9 g |
| Węglowodany | 63 g |
| Cukry proste | 35,0 g |
| Tłuszcz | 17,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 4,6 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 3,7 g |
| Sód | 0,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |