| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 346,0 kcal / 1 447,7 kJ |
| Białko | 26,1 g |
| Węglowodany | 8,8 g |
| Cukry proste | 3,4 g |
| Tłuszcz | 22,4 g |
| Tłuszcze nasycone | 2,1 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 2,7 g |
| Sód | 0,5 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 346,0 kcal / 1 447,7 kJ |
| Białko | 26,1 g |
| Węglowodany | 8,8 g |
| Cukry proste | 3,4 g |
| Tłuszcz | 22,4 g |
| Tłuszcze nasycone | 2,1 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 2,7 g |
| Sód | 0,5 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |