| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 84,0 kcal / 351,5 kJ |
| Białko | 3,1 g |
| Węglowodany | 13,9 g |
| Cukry proste | 8,7 g |
| Tłuszcz | 1,8 g |
| Tłuszcze nasycone | 1,1 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 84,0 kcal / 351,5 kJ |
| Białko | 3,1 g |
| Węglowodany | 13,9 g |
| Cukry proste | 8,7 g |
| Tłuszcz | 1,8 g |
| Tłuszcze nasycone | 1,1 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |