| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 479,0 kcal / 2 004,1 kJ |
| Białko | 6,5 g |
| Węglowodany | 41,5 g |
| Cukry proste | 33,0 g |
| Tłuszcz | 31,2 g |
| Tłuszcze nasycone | 6,3 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 6,5 g |
| Sód | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 479,0 kcal / 2 004,1 kJ |
| Białko | 6,5 g |
| Węglowodany | 41,5 g |
| Cukry proste | 33,0 g |
| Tłuszcz | 31,2 g |
| Tłuszcze nasycone | 6,3 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 6,5 g |
| Sód | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |