| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 433,0 kcal / 1 811,7 kJ |
| Białko | 6,7 g |
| Węglowodany | 76,7 g |
| Cukry proste | 56,7 g |
| Tłuszcz | 10,0 g |
| Tłuszcze nasycone | N/A |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 3,3 g |
| Sód | 0,3 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 433,0 kcal / 1 811,7 kJ |
| Białko | 6,7 g |
| Węglowodany | 76,7 g |
| Cukry proste | 56,7 g |
| Tłuszcz | 10,0 g |
| Tłuszcze nasycone | N/A |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 3,3 g |
| Sód | 0,3 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |