| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 34,0 kcal / 142,3 kJ |
| Białko | 1,3 g |
| Węglowodany | 4,8 g |
| Cukry proste | 2,3 g |
| Tłuszcz | 0,5 g |
| Tłuszcze nasycone | 0,1 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 2,3 g |
| Sód | N/A |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 34,0 kcal / 142,3 kJ |
| Białko | 1,3 g |
| Węglowodany | 4,8 g |
| Cukry proste | 2,3 g |
| Tłuszcz | 0,5 g |
| Tłuszcze nasycone | 0,1 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 2,3 g |
| Sód | N/A |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |