| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 364,0 kcal / 1 523,0 kJ |
| Białko | 38,0 g |
| Węglowodany | 23 g |
| Cukry proste | 0,9 g |
| Tłuszcz | 13,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 6,8 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 1,5 g |
| Sód | 0,7 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 364,0 kcal / 1 523,0 kJ |
| Białko | 38,0 g |
| Węglowodany | 23 g |
| Cukry proste | 0,9 g |
| Tłuszcz | 13,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 6,8 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 1,5 g |
| Sód | 0,7 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |