| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 313,0 kcal / 1 309,6 kJ |
| Białko | 8,5 g |
| Węglowodany | 52 g |
| Cukry proste | 1,7 g |
| Tłuszcz | 7,3 g |
| Tłuszcze nasycone | 1,4 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 3,2 g |
| Sód | 0,4 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 313,0 kcal / 1 309,6 kJ |
| Białko | 8,5 g |
| Węglowodany | 52 g |
| Cukry proste | 1,7 g |
| Tłuszcz | 7,3 g |
| Tłuszcze nasycone | 1,4 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 3,2 g |
| Sód | 0,4 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |