| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 151,0 kcal / 631,8 kJ |
| Białko | 4,0 g |
| Węglowodany | 29,8 g |
| Cukry proste | 0,3 g |
| Tłuszcz | 2,4 g |
| Tłuszcze nasycone | N/A |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 4,0 g |
| Sód | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 151,0 kcal / 631,8 kJ |
| Białko | 4,0 g |
| Węglowodany | 29,8 g |
| Cukry proste | 0,3 g |
| Tłuszcz | 2,4 g |
| Tłuszcze nasycone | N/A |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 4,0 g |
| Sód | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |