| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 167,0 kcal / 698,7 kJ |
| Białko | 16,0 g |
| Węglowodany | 3,3 g |
| Cukry proste | 0,5 g |
| Tłuszcz | 10,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 3,0 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | 0,7 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 167,0 kcal / 698,7 kJ |
| Białko | 16,0 g |
| Węglowodany | 3,3 g |
| Cukry proste | 0,5 g |
| Tłuszcz | 10,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 3,0 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | 0,7 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |