| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 357,0 kcal / 1 493,7 kJ |
| Białko | 10,0 g |
| Węglowodany | 68 g |
| Cukry proste | 1,9 g |
| Tłuszcz | 3,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 0,6 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 8,4 g |
| Sód | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 357,0 kcal / 1 493,7 kJ |
| Białko | 10,0 g |
| Węglowodany | 68 g |
| Cukry proste | 1,9 g |
| Tłuszcz | 3,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 0,6 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 8,4 g |
| Sód | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |