| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 154,0 kcal / 644,3 kJ |
| Białko | 2,8 g |
| Węglowodany | 20 g |
| Cukry proste | 1,6 g |
| Tłuszcz | 6,9 g |
| Tłuszcze nasycone | 3,6 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | 1,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 154,0 kcal / 644,3 kJ |
| Białko | 2,8 g |
| Węglowodany | 20 g |
| Cukry proste | 1,6 g |
| Tłuszcz | 6,9 g |
| Tłuszcze nasycone | 3,6 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | 1,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |