| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 450,0 kcal / 1 882,8 kJ |
| Białko | 5,0 g |
| Węglowodany | 52,5 g |
| Cukry proste | 33,8 g |
| Tłuszcz | 25,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 6,3 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | 0,3 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 450,0 kcal / 1 882,8 kJ |
| Białko | 5,0 g |
| Węglowodany | 52,5 g |
| Cukry proste | 33,8 g |
| Tłuszcz | 25,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 6,3 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | 0,3 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |