| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 161,0 kcal / 673,6 kJ |
| Białko | 4,6 g |
| Węglowodany | 24,4 g |
| Cukry proste | 2,2 g |
| Tłuszcz | 4,3 g |
| Tłuszcze nasycone | 0,4 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 3,0 g |
| Sód | 0,4 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 161,0 kcal / 673,6 kJ |
| Białko | 4,6 g |
| Węglowodany | 24,4 g |
| Cukry proste | 2,2 g |
| Tłuszcz | 4,3 g |
| Tłuszcze nasycone | 0,4 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 3,0 g |
| Sód | 0,4 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |