| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 82,0 kcal / 343,1 kJ |
| Białko | 1,3 g |
| Węglowodany | 0 g |
| Cukry proste | N/A |
| Tłuszcz | 7,6 g |
| Tłuszcze nasycone | 2,0 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 3,7 g |
| Sód | 2,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 82,0 kcal / 343,1 kJ |
| Białko | 1,3 g |
| Węglowodany | 0 g |
| Cukry proste | N/A |
| Tłuszcz | 7,6 g |
| Tłuszcze nasycone | 2,0 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 3,7 g |
| Sód | 2,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |