| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 429,0 kcal / 1 794,9 kJ |
| Białko | 3,6 g |
| Węglowodany | 65 g |
| Cukry proste | 62,0 g |
| Tłuszcz | 17,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 11,0 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 0,8 g |
| Sód | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 429,0 kcal / 1 794,9 kJ |
| Białko | 3,6 g |
| Węglowodany | 65 g |
| Cukry proste | 62,0 g |
| Tłuszcz | 17,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 11,0 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 0,8 g |
| Sód | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |