| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 547,0 kcal / 2 288,7 kJ |
| Białko | 6,7 g |
| Węglowodany | 56 g |
| Cukry proste | 55,3 g |
| Tłuszcz | 30,7 g |
| Tłuszcze nasycone | 17,3 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 1,3 g |
| Sód | 0,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 547,0 kcal / 2 288,7 kJ |
| Białko | 6,7 g |
| Węglowodany | 56 g |
| Cukry proste | 55,3 g |
| Tłuszcz | 30,7 g |
| Tłuszcze nasycone | 17,3 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 1,3 g |
| Sód | 0,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |