| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 129,0 kcal / 539,7 kJ |
| Białko | 19,0 g |
| Węglowodany | 3,1 g |
| Cukry proste | N/A |
| Tłuszcz | 4,4 g |
| Tłuszcze nasycone | 3,1 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | N/A |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 129,0 kcal / 539,7 kJ |
| Białko | 19,0 g |
| Węglowodany | 3,1 g |
| Cukry proste | N/A |
| Tłuszcz | 4,4 g |
| Tłuszcze nasycone | 3,1 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | N/A |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |