| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 332,0 kcal / 1 389,1 kJ |
| Białko | 28,4 g |
| Węglowodany | 3,6 g |
| Cukry proste | 2,4 g |
| Tłuszcz | 23,2 g |
| Tłuszcze nasycone | 9,2 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | N/A |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 332,0 kcal / 1 389,1 kJ |
| Białko | 28,4 g |
| Węglowodany | 3,6 g |
| Cukry proste | 2,4 g |
| Tłuszcz | 23,2 g |
| Tłuszcze nasycone | 9,2 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | N/A |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |