| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 255,0 kcal / 1 066,9 kJ |
| Białko | 11,6 g |
| Węglowodany | 21,4 g |
| Cukry proste | 2,3 g |
| Tłuszcz | 12,9 g |
| Tłuszcze nasycone | 3,5 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | N/A |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 255,0 kcal / 1 066,9 kJ |
| Białko | 11,6 g |
| Węglowodany | 21,4 g |
| Cukry proste | 2,3 g |
| Tłuszcz | 12,9 g |
| Tłuszcze nasycone | 3,5 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | N/A |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |