| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 93,0 kcal / 389,1 kJ |
| Białko | 2,6 g |
| Węglowodany | 16,4 g |
| Cukry proste | N/A |
| Tłuszcz | 2,5 g |
| Tłuszcze nasycone | N/A |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 0,6 g |
| Sód | N/A |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 93,0 kcal / 389,1 kJ |
| Białko | 2,6 g |
| Węglowodany | 16,4 g |
| Cukry proste | N/A |
| Tłuszcz | 2,5 g |
| Tłuszcze nasycone | N/A |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 0,6 g |
| Sód | N/A |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |