| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 412,0 kcal / 1 723,8 kJ |
| Białko | 7,0 g |
| Węglowodany | 76 g |
| Cukry proste | 3,7 g |
| Tłuszcz | 8,4 g |
| Tłuszcze nasycone | 0,9 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 2,0 g |
| Sód | 0,7 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 412,0 kcal / 1 723,8 kJ |
| Białko | 7,0 g |
| Węglowodany | 76 g |
| Cukry proste | 3,7 g |
| Tłuszcz | 8,4 g |
| Tłuszcze nasycone | 0,9 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 2,0 g |
| Sód | 0,7 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |