| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 500,0 kcal / 2 092,0 kJ |
| Białko | 7,1 g |
| Węglowodany | 60,7 g |
| Cukry proste | 55,4 g |
| Tłuszcz | 30,4 g |
| Tłuszcze nasycone | 19,6 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 3,6 g |
| Sód | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 500,0 kcal / 2 092,0 kJ |
| Białko | 7,1 g |
| Węglowodany | 60,7 g |
| Cukry proste | 55,4 g |
| Tłuszcz | 30,4 g |
| Tłuszcze nasycone | 19,6 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 3,6 g |
| Sód | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |