| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 428,0 kcal / 1 790,8 kJ |
| Białko | 46,4 g |
| Węglowodany | 40,2 g |
| Cukry proste | 15,6 g |
| Tłuszcz | 4,2 g |
| Tłuszcze nasycone | 0,6 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | N/A |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 428,0 kcal / 1 790,8 kJ |
| Białko | 46,4 g |
| Węglowodany | 40,2 g |
| Cukry proste | 15,6 g |
| Tłuszcz | 4,2 g |
| Tłuszcze nasycone | 0,6 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | N/A |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |