| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 520,0 kcal / 2 175,7 kJ |
| Białko | 8,3 g |
| Węglowodany | 65 g |
| Cukry proste | 15,1 g |
| Tłuszcz | 24,8 g |
| Tłuszcze nasycone | 17,0 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 1,9 g |
| Sód | 0,3 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 520,0 kcal / 2 175,7 kJ |
| Białko | 8,3 g |
| Węglowodany | 65 g |
| Cukry proste | 15,1 g |
| Tłuszcz | 24,8 g |
| Tłuszcze nasycone | 17,0 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 1,9 g |
| Sód | 0,3 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |